Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital gülüş tasarımı tamamen bilgisayar ortamında üretilen istenen formlarda hazırlanan bir tasarım teknolojisidir. Dijital olarak yapılan taramalarla hastanın istediği ve yüzüne uygun olacak şekilde tasarımlar yapılır. Hastanın istekleri ve hekimin onayı ile kazımalar yapılır ve mock-up denilen dişler üretilir.

Estetik diş hekimliği işlemlerinde kaliteli bir hizmet için bizi arayın. Beylikdüzü Diş Hekimliği dijital gülüş tasarımı gibi işlemlerde size en iyi hizmeti vermek için bekliyor.

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

Hastanın gülüşünde rol oynayan dudak, diş ve diş eti elemanlarının uyumlu olması anlamına gelmektedir. Bundaki önemli etkenlerse cinsiyet, yüz yapısı, mimikler ve karakterdir. Aynı zamanda genel olarak “Hollywood Smile” olarak da bilinir.

Diş hekimlerinin dijital teknolojileri kullanarak kişiye özel yaptığı özel bir estetiktir gülüş tasarımı. Diş hekimliği alanında kullanılan teknolojik cihazlar ve gülüş tasarımı hakkında en iyi bilgi için bizi arayınız. Beylikdüzü Dişçim sizlerin gülüş tasarımlarını yapmak ve size özel bir estetik yaratmak için bekliyor.

Dijital Gülüş Tasarımı Avantajları Nelerdir?

Bu tedavide en önemli nokta hastanın nasıl bir gülüşe sahip olacağını öncesinde görmesidir. Son teknoloji yazılımlar ile kişinin yüzü sisteme aktarılır ve böylece hasta tedavi sonunda nasıl bir görünüme sahip olacağını net olarak görmüş olur. Dijital gülüşte sürprize yer yoktur, tamamen memnuniyet ve onay ile ilerleyen bir süreçtir.

Doğru gülüş tasarımları için Beylikdüzü Dişçim’i hemen arayabilirsiniz.

Diş hekimi hastayı detaylı olarak dinler ve gerekli video ve fotoğraflar çekilir. Yazılım sayesinde yüz, diş, çene ve karakter özellikleri dikkate alınarak b ir gülüş tasarlanır. Bu bütüncül ve multidisipliner bir tedavidir.

DOKTORLARIMIZ