Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi bütün yaş aralığındaki bireylerin ağız, diş ve çene bölgelerindeki sert ve yumuşak dokuların, yara alması, bozulması ve yaralanması gibi durumlarda tedavi için başvurduğu birimdir. Beylikdüzü Dişçim Kliniği içerisinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uygulamaları yapılmaktadır.

Kliniğimiz içerisinde yapılacak işlemler hastanın uyumu ve tedavinin durumuna göre lokal anestezi, bilinçli sedasyon ve genel anestezi ile gerçekleştirilmektedir. Diş aşınması, yıpranma ve çene eklemlerinde yaşanan sorunlarda Ağız, Diş ve Çene Cerrahisine başvurulmaktadır.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi doktorlarımızdan muayene ve tedavi hizmetini kolayca online randevu al kısmından alabilirsiniz. Teşhis ve tedavi sürecinizi kolayca atlatmak için bizi arayın.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uygulama alanlarına giren durumlar;

  • Gömülü dişlerin çekimi
  • Dental implant uygulamaları ve implant cerrahisi,
  • Kök ucu rezeksiyonları,
  • Protez öncesi aşamada ağızdaki yumuşak ve sert dokuların cerrahi olarak düzenlenmesi
  • Temporomandibuler eklem rahatsızlıklarının cerrahi ve cerrahi olmayan tedavileri,
  • Yumuşak ve sert dokularda gelişen kistik ve tümöral oluşumların tedavileri,
  • Çene ve yüz bölgesinde gelişen enfeksiyonların tedavileri,
  • Travma veya başka etmenlerle gelişen çene kırıklarının tedavisi
  • Diş hekimi fobisi olan hastalarımızın genel anestezi ve sedasyon altında tedavileri,

İmplant uygulaması nedir

İmplant Uygulamaları & İmplant Nedir?

İmplant günümüzde diş eksiklerinin giderilmesinde sıkça kullanılan tedaviler arasındadır. İmplant diş eksik dişinizin yerine çene kemiğine yerleştirilir. Düzenli kontrol ve iyi bir bakımla uzun ömürlü kullanılabilir. Beylikdüzü Dişçim’den implant tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için arayınız.

İmplant yapılan hastalar bir sonraki gün normal hayatına devam edebilir ve 3 ay gibi bir sürede dişlerine alışabilir. İmplant tedavisi detayları için tıklayınız.

Gömülü diş tedavisi

Gömülü Diş Tedavisi & Gömülü Diş Çekimi Nedir?

Gömülü dişlerinizin tedavisi için Ağız, Diş ve Çene Cerrahisine başvurabilirsiniz. Beylikdüzü Dişçim’den gömülü diş tedavisi için randevu alabilirsiniz. Gömülü dişlerinizin uzman hekimlerimiz tarafından tedavi edilir. Gömülü dişleriniz steril bir ortamda uzman ekip tarafından çekilir. Ağrı, şişlik ve kanama gibi durumlarda kontrol altına alarak sağlıklı bir şekilde işleme devam edilir.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Temporomandibular Eklem Rahatsızlıkları Tedavisi

Eklem rahatsızlıklarının teşhis ve tedavilerini en rahat şekilde kliniğimizde gerçekleştirilir. Eklem rahatsızlıklarında, botoks ve artosentez uygulamaları sayesinde hastalarının şikayetleri rahatça giderilmektedir. Beylikdüzü Dişçim’ten hemen randevu alın, işlemlerinizi kolayca gerçekleştirelim.

Kist ve Tümör Tedavileri

Kist, tümör gibi tedavi edilecek rahatsızlıklarınız çene ve yüz bölgesindeki yumuşak ve sert dokularda meydana gelir. hastalığınızın tanısı ve tedavisi için Beylikdüzü Dişçim’i arayınız. Tedavi sonrasındaki rekonstrüksiyon yöntemleri ve düzenli kontrollerini hekimlerimiz sizin için hazırlasın.

Çene Kırıklarının Tedavisi

Travma veya patoloji etmenlere bağlı olarak gelişen çene kırıklarının teşhis ve tedavisi büyük bir özenle Beylikdüzü Dişçim’de yapılıyor. Kliniğimizde özenle yürütülen genel aneztesi operasyonları ve daha fazlası için bizi arayınız. Daha fazlası için hemen tıklayınız.

Çene Cerrahisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

DOKTORLARIMIZ