Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği ağız bölgenizi sağlık ve estetik açıdan yeniden düzenlemeyi ele alan bir daldır. Günden güne gelişen diş hekimliği uygulamalarından olan bu dal, kişinin gülüşünü daha güzel hale getirmek adına yapılan uygulamaları içerir. Beylikdüzü Dişçim estetik bir gülüş ve tasarım için Estetik Diş Hekimliği uygulamalarını en iyi şekilde yapar. Arayın ve bilgi alın.

Dişlerimizin işlevleri dışında duruşları ve görünüşleri toplum içerisindeki özgüvenimizi etkileyebilir. Gülüş insanlarla iletişimimizde çok önemli bir faktördür.

Diş problemlerinizin bazıları örneğin; rengi estetik diş hekimliği yöntemlerinden olan diş beyazlatma ile kolayca yapılabilir. Araştırmalar gülüş ve diş şekillerinin bireylerin sosyal hayatlarını birebir etkilediğini göstermektedir. Estetik diş hekimliği uygulamalarımız için bizi arayabilirsiniz.

Estetik diş hekimliği uygulamalarımız hakkındaki bilgiler için detayları okumaya devam ediniz.

Zirkonyum Diş

Zirkonyum diş kaplama, zirkonum malzemesi kullanılarak diş yüzeyine yapılan bir kaplama işlemidir. Aynı zamanda taç ve kron (kuron) olarak da bilinir. Çürük dişlerin restorasyonu, estetik bir gülümseme ve beyaz dişlere sahip olmak isteyenler için kullanılır. Arka dişlerde sağlamlığı sağlarken ön dişlerde de estetik bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Beylikdüzü Dişçim, zirkonyum kaplama işlemlerinizde estetik bir gülüş ve duruş kazanmanızı sağlar. Uzman diş hekimi kadrosu ile doğru zirkonyum kaplama, zirkonyum diş için bizi arayın.

3 boyutlu kazıyıcılar yardımı ile bilgisayar destekli kazıyıcılar ile üretilen dişler sağlıklı ve uzun ömürlü malzemelerden yapılır. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Beylikdüzü Dişçim Pedodonti Kliniği

Lamina Kaplama

Lamina kaplama, lamina kalama diş estetiği dişlerinizin üzerine yapıştırıla porselenlerdir. Çok ince olan u porselenler bir o kadar da sağlamdır. Diş ölçülerinize göre ayarlanan bu porselenler, estetik açıdan kolay bir çözüm yoludur.

Diş üzerindeki en az törpüleme işlemi le yapılan bu kaplama hakkında bilgi almak için Beylikdüzü Dişçimi arayınız. Yaprak anlamına gelen lamina kaplama, en koruyucu protez uygulaması olarak da bilinmektedir.

Lamina kaplama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital gülüş tasarımı tamamen bilgisayar ortamında üretilen istenen formlarda hazırlanan bir tasarım teknolojisidir. Dijital olarak yapılan taramalarla hastanın istediği ve yüzüne uygun olacak şekilde tasarımlar yapılır. Hastanın istekleri ve hekimin onayı ile kazımalar yapılır ve mock-up denilen dişler üretilir.

Dijital gülüş tasarımı gibi estetik diş hekimliği işlemlerinde kaliteli bir hizmet için bizi arayın. Beylikdüzü Diş Hekimliği dijital gülüş tasarımı gibi işlemlerde size en iyi hizmeti vermek için bekliyor.

Dijital gülüş tasarımının detayları için tıklayınız.

DOKTORLARIMIZ