Bonding

Bonding işlemi, diş problemleri yaşayan kişiler tarafından sıkça merak edilir. Bonding aslında kelime anlamı olarak İngilizce de yapıştırma ve tutturma anlamına gelmektedir. Estetik bir görünüm için uygulanan bu yöntem, kompozit dolgu işlemlerine verilen isimdir.

Diş işlemleri ve daha fazlası için Beylikdüzü Dişçim’i arayabilirsiniz. Bonding uygulaması dişlere yoğun bir işlem yapılmadan dişlerdeki kusurları ortadan kaldırmak için yapılır. Ancak bonding uygulaması lamina gibi diş kusurlarını yoğun kapatmaya yönelik bir çalışma değildir.

Gömülü Diş Çekimi Tedavisi

Bonding hangi Durumlarda Uygulanabilmektedir?

Uygulama diğer diş estetiği fiyatlarına göre daha uygundur. Bonding uygulaması dişler arasına küçük ayrıkları, dişlerdeki çentikleri ve diş renginde olması istenmeyen durumları ortadan kaldırmak için tercih edilmektedir.

Randevusu için bizi mutlaka arayınız.

Bonding Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Bonding uygulamasının en avantajlı kısmı herhangi bir kesme ve törpüleme işlemi olmamasıdır. Dişleri aralık olan kimselerin tercih edebileceği bu yöntem, aralıklılar içinde geçerlidir. Dişleri küçük olan kimseler için oldukça avantajlı bir estetik yöntemidir. Dişlerin küçük olması ya da olması gerekenden kısa olması durumunda ortadan kaldırmak için elverişli bir yöntemdir.

Bonding uygulaması dişlerinde kırık olan kimselerin mükemmel bir gülümsemeye sahip olması sağlanmaktadır. Dişler zamanla ne kadar dikkat edilirse edilsin sararmalar yaşayabilir. Bonding uygulaması dişlerin bembeyaz bir görünüm kazanmasını sağlayabilir.

Aynı zamanda uygun fiyatlı bir yöntem olması çok tercih edilmesinin en başlıca sebebidir. Doğal bir görünüm ve az bir maliyet için bonding uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü Dişçim’i arayarak estetik diş işlemleri ve daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz.

DOKTORLARIMIZ