Diş Estetiği

Gülümsemenizi siz tasarlayın. Gülümsemeniz sizce nasıl, güzel bir gülümseme sizce nasıl olmalı? Estetik olarak güzel bir görünüme kavuşmak için bir gülüş tasarımı yapmak muhteşem olur. Güzel gülümsemek isteyenlerin tercihi gülüş tasarımı artık dijital olarak yapılıyor. Gelişen teknoloji ile gülüşleriniz kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Beğenilen bir gülümseme kişiyi daha çekici hale getirebilir. Gülümsemenin sosyal hayata ve kişilerin özgüvenlerine etkisi büyüktür. Güzel bir gülüş yüksek özgüveniniz olmasını sağlayabilir. Son dönemde artan yüz estetiği ile pozitif bir enerji yayan gülüşlerde gittikçe dikkat toplamaya başladı.

Dijital gülüş tasarımı ile hoş ve çekici bir gülüşe kavuşmanız çok kolay. Beylikdüzü Dişçim’i arayarak ilk muayene randevunuzu hemen alabilirsiniz, ilk adımdan sonrası mutlaka gelecektir.

Gülümseme Tasarımı Nedir?

Gülüş tasarımı hastanın gülüşünde rol oynayan dudak, diş ve diş eti elemanlarının uyumlu olması anlamına gelmektedir. Bundaki önemli etkenlerse cinsiyet, yüz yapısı, mimikler ve karakterdir. Aynı zamanda genel olarak “Hollywood Smile” olarak da bilinir.

Diş hekimlerinin dijital teknolojileri kullanarak kişiye özel yaptığı özel bir estetiktir gülüş tasarımı. Diş hekimliği alanında kullanılan teknolojik cihazlar ve gülüş tasarımı hakkında en iyi bilgi için bizi arayınız. Beylikdüzü Dişçim sizlerin gülüş tasarımlarını yapmak ve size özel bir estetik yaratmak için bekliyor.

Dijital Gülüş Tasarımı Avantajları Nelerdir?

Bu tedavide en önemli nokta hastanın nasıl bir gülüşe sahip olacağını öncesinde görmesidir. Son teknoloji yazılımlar ile kişinin yüzü sisteme aktarılır ve böylece hasta tedavi sonunda nasıl bir görünüme sahip olacağını net olarak görmüş olur. Dijital gülüşte sürprize yer yoktur, tamamen memnuniyet ve onay ile ilerleyen bir süreçtir.

Doğru gülüş tasarımları için Beylikdüzü Dişçim’i hemen arayabilirsiniz.

Diş hekimi hastayı detaylı olarak dinler ve gerekli video ve fotoğraflar çekilir. Yazılım sayesinde yüz, diş, çene ve karakter özellikleri dikkate alınarak bir gülüş tasarlanır. Bu bütüncül ve multidisipliner bir tedavidir.

Güzel Bir Gülüş

Gülüş tasarımı aslında bilimsel birçok kurala bağlıdır. Bu kurallar muayene sırasında hastadan toplanan veriler, teşhis modelleri, bilimsel ölçümler ve güzellik algısı ile değişebilir. Güzelliğin temel alındığı bu işlemde en önemli kısım hastanın kendi gülüşünü anlık olarak görerek müdahale edebilmesidir.

Gülüş tasarımınızı yaptırmak için hemen tıklayınız.

DOKTORLARIMIZ

Bir yanıt yazın